garnet trade
İnternet Şubemiz İle Hesaplarınıza Güvenle Ulaşın, Bankacılık İşlemlerinizi Kolayca Yapın - HTBORSA-CANLI BİST-ANLIK DÖVİZ
 • YARIM ALTIN
  1.491,30
  % 1,64
 • AMERIKAN DOLARI
  6,9790
  % 1,13
 • € EURO
  8,2737
  % 1,18
 • £ POUND
  9,1692
  % 1,23
 • ¥ YUAN
  1,0039
  % 1,48
 • РУБ RUBLE
  0,0950
  % 1,18
 • BITCOIN
  78790,570
  % 0,55
 • BIST 100
  1.095,29
  % 0,75

İnternet Şubemiz İle Hesaplarınıza Güvenle Ulaşın, Bankacılık İşlemlerinizi Kolayca Yapın

İnternet Şubemiz İle Hesaplarınıza Güvenle Ulaşın, Bankacılık İşlemlerinizi Kolayca Yapın

İnternet Şubemiz İle Hesaplarınıza Güvenle Ulaşın, Bankacılık İşlemlerinizi Kolayca Yapın

İnternet Şubemiz ile 7 gün 24 saat, İnternet erişimine sa​hip herhangi bir yerden tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Birçok bankacılık işlemini, şubeye kıyasla çok daha düşük ücretlerle ve avantajlı oranlarla İnternet Şubemizden gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Şubemize Ziraat Bankkart ve/veya kredi kartınız ile Online Başvuru için lütfen İnternet Şubemize Ziraat Bankkart ve/veya Kredi Kartınız ile Online Başvuru için lütfentıklayın(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır).

İnternet Şubemize giriş şifrenizi unuttuysanız lütfen İnternet Şubemize giriş şifrenizi unuttuysanız lütfentıklayın(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır).

SMS Hatırlatma özelliği ile Ziraat İnternet Şubesi’nden, hesabınıza havale, EFT geldiğinde; vadeli hesabınızın dönüşünde; Otomatik Ödeme Talimatı için hesabınızda yeterli para olmadığında; repo, Hazine Bonosu, Devlet Tahvili ve Eurobond vade dönüşünde ve günlük olarak fonlarınızın fiyatları konusunda ücretsiz hatırlatma SMS’leri gönderilmesi talebinde
bulunabilirsiniz.

Bankamız müşterileri için Ziraat’in Dijital Kanallarına Şubeye Gitmeden Başvurabilmek Artık Mümkün!

Bankamızda kayıtlı iletişim numarası bulunan müşterilerimiz, kart bilgileri ile ek kontrolleri sağlamaları durumunda, web sitemizden ve Ziraat Mobil uygulamamızdan online başvuru ile dijital kanallarımıza başvurabilecek ve tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir.

Online Başvuru sayfasına https://bireysel.ziraatbank.com.tr sayfasından erişebilirsiniz.

Başvuru süreci sadece üç adımdan oluşmaktadır.